חדרי אוכל

ארוחות משפחתיות יהיו מהנות עוד יותר והמפגשים עם חברים – בלתי נשכחים, אם אתם מארגנים אותם במרחב מסודר כנדרש. בקטגוריית פינות אוכל תוכלו למצוא כיסאות נוחים, שולחנות מתקפלים גדולים, שולחנות קטנים יותר אוניברסליים, ארונות, ארונות תצוגה ועוד ריהוט מודרני וקלאסי תואם. את/ה יכולים לבחור בחופשיות בין עיצובים, צבעים וטכניקות ייצור שונות – הכנו שפע של הצעות מעניינות כך שכל אחד יכול להרכיב לפי טעמו האישי

חדרי ילדים ונוער

הסלון הוא מקום בו את/ה מבלים זמן רב עם החברים והמשפחה. בעת בחירת הרהיטים, זכרו אתכיצד להפוך את החדר של הנער המתבגר שלכם למדהים ובו בזמן, מקום מושלם ללימוד, משחק ומנוחה? מספיק לבקר בקטגוריית חדרי ילדים ונוער ב Adams Home Designs ושם תוכלו להתרשם ממגוון רהיטים בעיצוב מקורי ושילובי צבע מעניינים, המעוררים את דמיונם של הצעירים שבהם. הריהוט שלנו נבדל על ידי איכות גבוהה של ייצור, בטיחות השימוש ופונקציונליות. הביאו את כל המשפחה וביחד תבחרו שולחן כתיבה, מיטה ואולי סט שלם לריהוט חדר שינה הכי טוב עבור ילדכם.

סלונים

הסלון הוא מקום בו את/ה מבלים זמן רב עם החברים והמשפחה. בעת בחירת הרהיטים, זכרו את הצרכים וההרגלים של בני הבית – בחלל זה כולם צריכים להרגיש בנוח ובנוחות בכל יום. בקרו בקטגוריית מזנונים לסלון Adams Home Designs ובו תוכלו למצוא מגוון ריהוט מודרני או קלאסי – הכולל ארונות, מדפי ספרים, שידות, קומדה ועד שולחנות וארונות תצוגה. כאן תוכלו למצוא את כל מה שצריך כדי שהסלון שלכם יהיה פרקטי ופונקציונאלי.

חדרי שינה

חדר שינה הוא מקום לינה וגם מקום לאחסון. ודא שהוא נוח ומרוהט כראוי. בסלון Adams Home Designs בקטגוריית חדרי שינה אנו מציעים פתרונות, שיעזרו לכם להשיג את מבוקשכם. ביניהם יש מיטות זמינות במידות וסגנונות שונים, ושידות, ארונות בגדים, שולחנות איפור, שידות לילה ורבים נוספים תואמים.